La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

5

Dzisiaj po raz pierwszy w życiu, tak naprawdę szczerze ucieszyłem się z porażki Barcelony. Nagonka na trenera ze strony kibiców i mediów nasili się na tyle, że może poczują to w zarządzie i zrobią to co należało zrobić już po blamażu z Romą kiedy zespół dopiero zaczynał tracić styl i tożsamość. Tu już nie chodzi o wyniki i brak stylu. Valverde i Bartomeu grzebią ponad 100 letnią tradycję zespołu w postaci "mes que un club". Nigdy nie zacząłbym kibicować FC Barcelonie, gdybym za dzieciaka oglądał taką grę. Smutne czasy nastały, chyba najgorsze jakie pamiętam a przeżyłem erę Van Gaala.

1

@ukaszz nie nastawiaj się, nie zwolnią go

4

@TR3YWAY a co mi pozostało? Meczów nie da się oglądać, to chociaż będę się emocjonował przeglądami prasy, licząc na cud

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?