La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

konto usunięte

0

Tak patrząc z dystansem na poprzedni sezon RM i Barcy w LM oraz lidze wszyscy patrzą wilkiem na trenerów. Początek tego sezonu także to pokazuje. Myślicie, ze jeden z nich w trakcie sezonu poleci? Osobiście uważam, ze Valdek jeśli zawali grupę w LM i nie osiągnie zbyt wiele w lidze to wyleci z hukiem przed styczniem albo zaraz na początku.

konto usunięte

3

@Pstryk Barca nie zwalnia trenerów przed koncem sezonu. Czasy Gasparta się skonczyły

0

@Pstryk Algierczyk poleci przed końcem roku.

0

@Pstryk Nikt z nich nie poleci. Valverde nie poleci, bo Barca nie zwalnia trenerów przed końcem sezonu (jak to napisał Mario), a Zidane nie poleci -przynajmniej oficjalnie- bo jest zbyt duza legenda, jakby miał być wywalony to pewnie oficjalny komunikat będzie, ze rezygnuje z powodów zdrowotnych czy coś. Takie moje zdanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?