La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2265 Culés

konto usunięte

0

W 2020 roku prawdopodobnie nie zobaczymy Kubicy w F1, ale jako rezerwowy w innym teamie może pokaże na co go stać i jakiś team zainteresuje się nim w 2021.

1

@Aerox Ta i 40 na karku i cześć jak czapka po chłopie

0

@Kuczek Hamilton pewnie tez za stary ;)

1

@kapi_lt Hamilton jest ledwo po 30 to raz, a dwa kogo Ty porównujesz, różnica klas :). Wiem, że są w podobnym wieku, ale to nic nie zmienia bo to różne klasy kierowców. Hamilton nie rozpier się co zakręt :)

1

@Kuczek no ale to Ty napisałeś od 40 na karku i jeśli chodzi o nieukończenie jakiekolwiek wyścigu to chyba nie oglądałeś żadnego wyścigu w tym sezonie. A odnosnie umiejętności to tak masz racje Hamilton jest zecydowanie lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 maryjan240282 33 pkt
2 Marjando 33 pkt
3 marius64 33 pkt
4 chudy10 32 pkt
5 nsx90 31 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co powinna zrobić Barcelona w związku z kontuzją Luisa Suareza?