La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

3

Bale to jest najbardziej niedoceniany piłkarz Realu. Gdyby nie on Real by nie wygrał LM w 2018. Wchodzi z ławki ładuję piękną bramkę z przewrotki i później był wylew Kariusa, ale Walijczyk się jednak zdecydował strzelać. To, że gra w golfa i nie zakumplował się z zawodnikami Realu, to inna sprawa. Dzisiaj grał dużo lepiej niż Hazard czy Benzema przynajmniej w 1 połowie.

0

@daniel32778 Przynajmniej oddawał strzały i to niezle.Ten wolny też nawet nawet

konto usunięte

0

@daniel32778 jeśli chodzi czysto sportowo obiektywnie to bardzo szkoda Bale. Na prawdę, zawodnik kozak. Niestety już 30stka na karku, ale mam nadzieje, ze chłopaczyna jeszcze pokaze co potrafi w najbliższych sezonach i nie odejdzie z Realu do jakiegoś chinola czy araba

0

@daniel32778 problem Bale’a polega na tym, ze on nie ma motywacji by byc lepszym niz jest i przynajmniej sie jeszcze nauczyc jezyka. Dodatkowo 50% jego zdrowotnych problemow siedzi w jego glowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?