- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1321 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1321 Culés
9
Oglądalność weekendowych meczów powyżej 10k widzów. [@m_wojcicki]
https://pbs.twimg.com/media/EEkn6wkWwAE15rF?format=jpg&name=small
Krzysiu Piątek robi robotę, bo nie ma rady, żeby grający tak słabo Milan miał drugą najwyższą oglądalność wśród komercyjnych stacji, gdyby właśnie nie obecność Polaka rodaka. Nawet zakładając to, że Rossoneri mają wielu kibiców w Polsce. Zielu czy Szczęsny nie robią już takiego wrażenia na zwykłych kibicach :D
4
@damianex10 raków - arka 66 tys? Serio że ktoś to ogląda to podziwiam
0
@damianex10 w tym meczu jeszcze grał jeden Polak Rodak, Mario Stępiński. Za długo nie pograł bo w 20 minucie dostał czerwoną kartkę.
1
@damianex10 dobry rywal Interu xD
0
@damianex10 niedziela wieczór też na pewno zrobiła widzów, bo ludzie w domach, nic innego w telewizji to niektórzy włączyli. Choć oczywiście znaczenia Piątka nie wolno przekreślać. A No i kilka tysięcy to na pewno zwykli fani.