La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1424 Culés

0

Dzisiejsze KSW to porażka. Tak jak przeczuwałem.
Na plus jedynie walka Parke - Wrzosek. Super się oglądało ich wolę walki. Czekam na rewanż :)
Janikowski - wygrana po w sumie awarii mózgu przeciwnika.
De Fries - Henrique - to najgorsza walka jaką chyba widziałem w tym roku. Praktycznie zasnąłem.
Soldić jak zwykle solidny, ale bez tego "wow". Zwykła walka. Bez szaleństw.
Chmielewski, starał się jak mógł ale wyszło jak zawsze. W grupie mokotowskiej szło mu lepiej XD.
Narkun - strasznie go nie lubię, ale submission fajnie dopięte.

Zapłaciłem 40 zł. Ostatni raz.
To już na FAME MMA to widowisko jest ciekawsze. Nie ma cwaniakowania i grania na czas jak podczas walki De Friesa chociażby.

0

@jacobFCB Na Mameda trzeba bdz wykupić

0

@jacobFCB Ja też wolę wydać na Fame MMA, tam wiem, że będzie przynajmniej co oglądać :D Jak chcę prawdziwe MMA to tylko UFC :D KSW to jest dno, tak jak wlaściciele tej federacji.

0

@kolo123 Na Mameda pojadę :D

0

@Bamek94 Abstrahując, że KSW to pralnia pieniążków.

0

@jacobFCB czlowieku ja tego dziadostwa nie ogladam od 8 lat, szkoda czasu, w naszym kraju mma jest na bardzo slabym poziomie, jeszcze kelnerow im przyprowadza ktorzy ich bija, pozdrawiam kumatych

0

@jacobFCB Zgadza się. Jak to się mówi, ja do właścicieli KSW nic nie mam, nawet szacunku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: