La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

9

Takie mecze Barcy chce się oglądać. Powtórzę jeszcze to co napisałem w przerwie, bo chyba źle to ubrałem w słowa. Broniąc Valverde mówicie czasami ironicznie, że przegrywamy przez niego, wygrywamy dzięki piłkarzom. Ja dzisiaj jestem w stanie pochwalić Valverde za ustawienie drużyny. Nie tylko personalnie, ale przede wszystkim taktyczne. Jak gramy ze słabym zespołem, męczymy się i w końcu geniusz Messiego albo innego piłkarza da nam zwycięstwo, to faktycznie jest ono zasługą głównie piłkarzy. Ale potrafię też przyznać, że dzisiaj tak nie było. Pełna kontrola, sporo okazji i przede wszystkim odważna gra. Podsumuje swoją myśl słowami: jeśli byśmy dziś przegrali byłaby to wina piłkarzy. Jeśli przegrywamy nie mając pomysłu na grę i nie stwarzając okazji, jest to raczej głównie wina trenera.

0

@KamQiX Pytanie kiedy obrona wróci z wakacji. Dosłownie nikt nie gra na przyzwoitym poziomie. Lenglet może i baboli nie popełnia, ale on to zawsze gra na alibi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?