- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2082 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
21
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2082 Culés
2
Polsat News z rigczem. Reklama programu, ukazane skrajności (marsz równości, marsz niepodległości), aspekty środowiskowe. Dodatkowo zawsze raczej wyważeni, najmniejsze dawki propagandy którejś ze stron. Szanuję, choć nieczęsto oglądam.
4
@kerouac Polsat chociaz probuje.
0
@Colon czemu tak często zmieniasz avatary colonku?
0
@kerouac No obecnie z tego co mi wiadomo Polsat i jego podmioty zluzowały PISowi w zamian za korzystne rozstrzygnięcia biznesowe.
1
@kerouac Bym zmienil, ale nikt nie chce pomoc i caly czas chce sie dowiedziec, jak sie rzuca ten ekran ,.czy cos.
0
@YouShouldListenToMe trudno mi powiedzieć czy to prawda, są w miarę pośrodku, a biznes jest biznes :)
0
@kerouac Wystarczy zobaczyć co zrobili z podległą im Superstacją. Zaorali tam totalnie polityke przez co pozbyli się 2 "gwiazd" robiących im tam oglądalność tj. Eliza Michalik i Kuba Wątły. Pech chciał że oboje nie bali się źle mówić o PISie. Dodatkowo cytuje z neta "Zygmunt Solorz oddał w Polsacie władzę nad newsami Dorocie Gawryluk, znanej z sympatii do PiS"