La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2566 Culés

14

@Phatro Specjalnie dla Ciebie.

Reprezentacje, którym Cristiano Ronaldo nie strzelił gola, a miał ku temu okazję:
Albania, Anglia, Włochy, Brazylia, Niemcy, Chile, Francja, Liechtenstein, Kanada, Irlandia, Wyspy Zielonego Przylądka, Angola, Gruzja, Turcja, RPA, Chiny, Mozambik, WKS, Norwegia, Macedonia Północna, Izrael, Bułgaria, Austria, Algieria, Ukraina.


Reprezentacje, którym Leo Messi nie strzelił gola, a miał ku temu okazję:
Norwegia, Australia, Korea Południowa, Grecja, Irlandia, Japonia, Kostaryka, Arabia Saudyjska, Szwecja, Rumunia, Trynidad i Tobago, Belgia, Holandia, Jamajka, Honduras, Rosja, Islandia, Katar.


Oczywiście oboje nie grali we wszystkich meczach po 90 minut, jednakże to Leo częściej grał do końca meczu. Statystyka nie ma na celu porównywania obu tych zawodników, ot suche fakty.

2

@Danny Gaucho Szanuję masno fest

0

@Danny Gaucho a wiesz może jakim klubom z topu nie strzelili gola?

0

@Danny Gaucho a Polsce strzelil?

0

@ArdoFCB Ronaldo strzelił, Messi nie wiem czy grał

0

@Triv44 Pamiętam że graliśmy chyba z 6-7 lat temu z Argentyną, ale Messi wtedy nie grał tylko jakieś rezerwy i wygraliśmy

« Powrót do wszystkich komentarzy