La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

6

Jak tak patrzę teraz na Juve czy inne drużyny które naprawdę ładnie grają to trzeba przyznać, że ekipy te wyróżniają się dynamiką i parciem do przodu. My staliśmy się ofiarą naszego stylu gry. W dzisiejszym futbolu setki podań i zwalnianie gry w środku pola to woda na młyn dla większości drużyn które dobrze przygotowane fizyczne i taktycznie po prostu nas zabiegają. Widać do doskonale w meczach wyjazdowych gdzie nie ma miejsca, dobrze ustawiony przeciwnik i praktycznie każdy może nas zatrzymać. Już Guardiola mówił, że tiki taka polegająca tylko na wielu podaniach to gówno.

1

@bartekvisca jak grać pięknie z taką Osasuną którą broni się prawie cały mecz ? Jak zespoły grają z nami otwarty futbol to wbijamy Betisowi 5 i się kończy.

1

@ShawnC I dla tego trzeba mieć też inne rozwiązania. 90 % drużyn będzie z nami tak grać u siebie.

0

@bartekvisca jakie rozwiązania jak nie mamy napastników XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?