La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

10


Alfredo też o tym pisze. Nazwał propozycję PSG szaloną.
Według mnie ma rację.

0

@Ronaldinho10_ OMG jak można odrzucić taką dobrą ofertę... Rakitić obecnie nic nie warty, Todbio młody i też bez większej wartości, a Dembele tylko na wypożyczenie i za rok do nas wraca.... Całkowita wartość tej oferty przy uwzględnieniu wartości oddawanych piłkarzy to jest ok 170mln czyli bardzo rozsądnie..... Żenada i tyle

0

@Ronaldinho10_
Ja tam nie rozumiem dlaczego np. Nie chcą zastawic stadionu pod kredyt na Neymara
A on pewnie obniżyłby swoją pensję Ale chleb jakoś trzeba kupić
Rachunek za Internet zapłacić
Pokojówkom na jachcie też
No zrozumcie chłopaka

0

@Maciek069 Po co tracić młodego perspektywicznego gracza i 170 mln za jakąś gwiazdeczkę zbędną z Brazylii?

0

@DonAndresFCB Mowisz o trzecim najlepszym piłkarzu na świecie... hmmm, zastanówmy się no po co oddawać młodego gracza jakich dziesiątki na rynku i który może nigdy nie wypalić, za piłkarza z top3 na świecie... ?!?!?

0

@Maciek069 Nie zapominaj, że to ludzie i mają ważny kontrakt. To nie NBA gdzie można sobie wymieniać bez zgody zawodników. Do tej pory mamy same informacje mówiące, że Dembele i Todibo nie chcą odchodzić. Ivan jest niechętny.

4

@Maciek069 Neymar od 2 sezonów nawet w TOP 5 nie jest, więc nie wiem o czym w ogóle mówimy.

0

@Maciek069 Ale tutaj życko przeszłością, Ney był top 3 jak grał u nas, dwa lata temu
Teraz to może się zlapie do top 10, zależy od rankingu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: