La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

2

Szkoda Rakiety. Walił tyle pięknych bramek!!
"I rakitic, i GOLLL!!! Ależ GOLLL...nawet taki fachowiec jak nawas nie poradził sobie z taka rakietą ziemia- powietrze".
Błagam...pożegnajmy go należycie!!!!

0

@Dawid_J Bardzo go szanuje i dziekuje za te lata w Barcelonie ale jego czas minoł. Sory ale on sobie nie zasluzyl na.kontrakt na stale jak Iniesta. Iniesta to jest klasa czul ze juz nie daje tego na boisku co wczesniej i sam odszedl .. a po Rakiticiu widac ze to juz nie jest ten gosc co napedzal srodek Barcelony. Jego czas minol i mam nadzieje ze uszanuje to i decyzje klubu. Ja go bardzo szanuje i dziekuje za to co zrobil przez te wszystkie lata w Blaugranie. Co do Dembele akurat ten zawodnik przez trzy sezony nie zrobil absolutnie nic. Jemu nie zamierzam dziekowac. Sory zrobil , spoznial sie na treningi jak dziecko moje ktore zasypia do szkoly.

0

@Krystek9318 Olać Dembele. Nie mówię, że Rakietę trzeba trzymać. Jedynie okazać mu szacunek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?