La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 879 Culés

0

Witam wszystkich takie pytanie odnośnie koperty na chrzciny do syna siostry (pierwszego w rodzenstwie choć bracia już mają potomstwo ale jednak w najbliższej rodzinie to pierwsze dziecko) Jak myślicie waszym zdaniem jeśli będąc za granicą opuscilem chrzciny ile byście włożyli do koperty? Myślę o kwocie 300, 400 złotych na chrzciny i później też taka sama kwotę na jakiś roczek lub coś w tym stylu.

3

@Imperius1992 na chrzciny się daje hajsik?

0

@Imperius1992 Dajesz pustą kopertę.
Tylko nie podpisuj jej przypadkiem.

0

@FCBarcelonista chodzi o to że nic w sumie nie dałem jej ani na pierwsze urodziny ani nic a wypadałoby. Także po prostu pytam ile by ktoś dał swoim zdaniem

0

@Imperius1992 daj encyklopedię PWN

0

@FCBarcelonista dobra weź gościu...

« Powrót do wszystkich komentarzy