- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
0
Kolejni nadają paczki InPostem:https://x.com/tvp_info/status/2068393694672179546
31 odpowiedzi
KamQiX
85
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
heniusss
42
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
39
Trochę beka. Wczoraj nie dałem rady oglądać meczu, ale przeglądałem la ramble. W przerwie zgliszcza i zniszczenie. Drużyna bez Leo walczy o utrzymanie, Rafa to parodysta, EV niszczy klub i źle ustawia drużyne, itp.
Po meczu sielanka. Rafa bohater, Ernesto zajebisty, bo wpuszcza młodych, a 120 mln na Antłana jednak było dobrą inwestycją.
Z przymrużeniem oka, ale to jest coś pięknego :)))).
2
@Kozinho. Kibice internetowi w pigułce niestety.
0
@Kozinho. Dokładnie, widząc komentarze w przerwie i odpalając LR po meczu to jest po prostu beczka śmiechu, tak jakby to był pierwszy w historii miły dla oka mecz za Valverde, chyba nawet 12 miesięcy to za dużo żeby przypomnieć sobie jak było we wrześniu rok temu - Messi, Cou, Dembele i Arthur, Vamos!!! Lecimy po tryplecik! Who needs Neymar? Wiemy jak to się kończyło ;)
0
@Kozinho. La Rambla w calej okazalosci:)
4
@Kozinho.
Niestety tu jest masa pryszczatych 14-16 latkow ktorym hormony przeszkadzaja w mysleniu