La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

8

8.5 miliona za wypożyczenie roczne gracza kupionego za taką fortunę... Ja rozumiem że zaoszczędzimy ze 20 mln na kolejnej transzy zmiennych + 13 mln na pensji i w teorii ma to sens ( o czym pisałem już, lecz wtedy mówiono o kwocie 20 mln a nawet 32! wtedy to miało mega sens) lecz przeraża jakich nieprzemyślanych zakupów dokonujemy. Najdroższy gracz w historii klubu i nie mamy pojęcia gdzie on zagra - zdaje się że jakiś czas temu sam Klopp mówił że Barcelona nie potrzebuje Coutinho, bo to taki mały Messi a Barca ma już Messiego, który tak jak Cou niezbyt broni.

Co do Griezmanna to 5 tygodni temu napisałem że nie do końca rozumiem ten transfer, olał nas rok wcześniej gdy był 20 mln tańszy, rok młodszy a na odejście Neya z PSG było 0% szans, a teraz kupujemy 28 latka za 120 baniek i pierwszy mecz oficjalny zaczyna na LS gdzie często nie grywał. Nie rozumiem tych ruchów i mam nadzieje że chociaż Griezmannowi Valverde znajdzie pozycje na boisku, lecz te nasze ruchy transferowe to czasem wyglądają tak jakby nie było kompletnie żadnej komunikacji na linii zarząd-trener, po prostu Valverde dostaje piłkarza i coś ma wymyślić.

PS. Żeby nie być hipokrytą. Sam chciałem Cou bardzo, chociaz przyszedł bardzo drogo. Lecz ja jestem tylko niedzielnym "Januszem" i wizja że przychodzi taki grajek za Iniestę była fantastyczna. No Iniesty z niego nie zrobili...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?