La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

1

Szambo wylało i zmyło się, więc pora na refleksje. Po pierwsze De Jong nie powinien grać na pozycji defensywnego pomocnika, widać u Niego ciąg na bramkę, drybling, wszystko czego brakuje Roberto. Po drugie brak płynności pomiędzy pomocą, a atakiem jest przerażający. Często piłki od obrońców trafiają bezpośrednio na skrzydła skąd i tak są sukcesywnie wycofywane. Po trzecie nie do końca rozumiem koncept Valdiego. Wprowadził Rakiticia za Alene choć ten z minuty na minutę prezentował się na boisku coraz odważniej, wszedł Ivan i miał napędzić ataki czy po prostu to była już próba łatania pomocy na remis? No cóż, na ten moment wygląda to źle, uzależnienie od Leo jest gigantyczne, na pocieszenie Rafinha, który zapewne jest pierwszy do ostrzału.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?