La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 969 Culés

2

Eduardo Fdez-Abascal z ESPN: Barcelona zaoferowała wczoraj PSG Philippe Coutinho + Ivana Rakiticia + 80 milionów euro. Paryżanie poprosili o Coutinho + Nelsona Semedo + 120 milionów. Przypomnijmy, że Katalończycy nie zamierzają żegnać się z tym ostatnim.

0

@olek_____5 co kolejny news to śmieszniejszy

0

@FCMichalo Serio 120 mln + Coutinho i Semedo ,Rakiticia każdy sympatyk Blaugrany przeboleję ale semedo nie ma szans...

1

@olek_____5 ." Paryżanie poprosili o Coutinho + Nelsona Semedo + 120 milionów. ".No chyba ich straszy :D:D Coutinho warty 100 baniek + 80 mln i basta.Wymiana 2:1 jest dla nas już nieopłacalna-tym bardziej z Semedo bo na Rakiticia bym jeszcze przystał od biedy-a oni jeszcze chcą 120 mln?! Herezja,czy im czasem sufit na łeb się nie spadł?!

0

@olek_____5 a ja słyszałem, że 5 mln Rafinha i do tego jeszcze Vidal... Źródło moje - ale tak samo pewne jak i Twoje...

0

@Edoss PRzeczytaj dokładnie co napisałem źródło masz w pierwszych słowach :D

0

@olek_____5 Chodziło mi o to, że każda wyborcza, fakt, marca czy inna gazeta lokalna może wypuścić swoje wydanie info czytaj plotki na temat Neymara... Skąd niby maja mieć wiarygodne informacje? A wtedy większość osób łyka jak pelikany newsy wyssane z palca :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?