La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1351 Culés

49

W zasadzie całkiem prawdopodobne, że PSG ciągle jest tym samym klubem bez klasy i będzie odrzucać każdą ofertę Barcelony, jednocześnie podsycając fałszywą nadzieję na porozumienie. Jestem za.

1

@sidzej ciekawe co zrobią z Neymarem, czy przy ewentualnym pozostaniu w drużynie będzie grał, czy trybuny. Kibice już swoje niezadowolenie pokazali. PSG stać na to, żeby mu płacić za siedzenie, ale dla fanów piłki brak takiej klasy zawodnika na boisku to duża strata.

0

@sidzej niestety nie, zmienili politykę, co pokazuje postawa nassera oraz nowi piłkarze którzy są pracusiami

1

@sidzej Mnie nadal strasznie śmierdzi fakt że pozwolili niby neymarowi w tak banalny sposób zburzyć opinie o którą tak dbali, w lepszy czy gorszy sposób. Moim zdaniem wyjścia są dwa, albo poszedł sygnał z samego kataru, że klauna trzeba się pozbyć albo szykuje się coś naprawdę widowiskowego, na wspomnienie czego będzie beka jeszcze długo długo po tym oknie. Ciągle trzymam kciuki :D

0

@sidzej Generalnie zadnego interesu PSG nie ma w pozostaniu Neymara. Podejrzewam, że wszystko opiera się na tym by wyłudzić jak najwięcej i nie wyjść na aż takich frajerów przed piłkarskim światem, jakoś załagodzić tą porażkę zakontraktowania brazylijczyka. To lekkie ośmieszanie i policzek ze strony Neymara skierowany w ich kierunku, po tym jak o niego walczyli i przekonywali do dołaczenia dwa lata temu. Nie ma co do tego wątpliwości, że wizerunek PSG zostanie mocno nadszarpenięty, skoro piłkarz zarabiający kokosy ucieka od nich niczym z tonącego statku, co może wpłynąć na postrzeganie wewnętrznych struktur klubu przez potencjalnych nowych zawodników. Finalnie na nasze nieszczęście ulegną.

1

@sidzej Dlaczego uważasz, że PSG to klub bez klasy?

« Powrót do wszystkich komentarzy