- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
1
Szkoda mi trochę tego Coutinho, bije od niego taka pozytywna energia a prawdopodobnie odejdzie. Niestety popełnił błąd odchodząc z Liverpoolu, tak jak Neymar popełnił błąd odchodząc do Paryża. Tutaj nigdy tak na prawdę nie znalazł stałej pozycji na boisku a w zeszłym sezonie kiepsko było z jego formą i już jest wypychany. Niestety prawda jest taka że jego transfer chyba jednak nie do końca był przemyślany, choć sam za nim byłem. Po prostu były pieniądze z Neya jeszcze (już nie tak dużo bo Dembele też został kosmicznie przepłacony) i nacisk kibiców na nowe wzmocnienia.
Nawet jeśli Ney nie wróci to przy transferze Griezmanna nie wiadomo gdzie miałby grać Coutinho, a mówimy mimo wszystko o graczu z wielkim nazwiskiem który kosztował grubo ponad 100 mln. Dziwnie się to potoczyło.
0
@didzejos właśnie ze nie bije już od niego energia, od dłuższego czasu jest taki właśnie dziwny...
Przychodził tu uśmiechnięty po czym ładował te piękne gole a potem nie wiem co się stało... co go widziałem na materiałach klubowych czy na meczu to taki nieobecny wzrok... dopiero ostatnio jak Suarez wrzucił fotkę na IG to był uśmiechnięty chociaz to i tak pewnie do pozowania tylko było...
Strasznie mi przykro bo to był 1/2 transferów które chciałem do Barcy i mega się cieszyłem jak przychodził
0
@didzejos od niego bije taka energia że jak patrzę na jego minę na boisku to mi się żyć odechciewa