La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

3

Neymar nie trafi do Realu. Myślę, że nie zrobi tego Messiemu, który kiedyś wyraźnie powiedział, że byłby smutny i zawiedziony gdyby Ney trafił do Realu. Cały czas maja ze sobą kontakt, a więc myślę, że te zaawansowane negocjacje są z Barceloną.

2

@Katalonik97 no tak bo Messi będzie smutny...

konto usunięte

5

@Katalonik97 ale wy naiwni jesteście,jak bedzie chciał to pójdzie do Realu i w dupie bedzie mial Messiego

konto usunięte

0

@NemeZis93 To jest jakies wyidealizowane podejscie do piłki nożnej, to sa ludzie jak wszyscy inni. Obraziłbyś się na kumpla jakby poszedł pracować do konkurencyjnej roboty? Ja swojemu zyczylbym powodzenia, i myśle, ze praktycznie kazdy pilkarz zrobilby tak samo.

0

@Katalonik97 nie pójdzie do Realu. W Barcelonie ma Luisa, Messiego, Coutinho, Arthura, czyli swoich najlepszych kolegów. Wątpię, że wybierze Madryt.

konto usunięte

0

@Katalonik97 A w Realu ma Casemiro, Marcelo, Viniego, Rodrygo, a w klubie pracuje Ronaldo i R. Carlos, mozna tak sie licytować

1

@HueHueszki no wiem, podlabym rękę życzył jak najlepiej. Więc nie wiem. Po co pisać bzdety typu, Messi by się obraził...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?