La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

0

Andy Serkis za kamerą "Venoma 2"

To już pewne: mistrz technologii performance capture oraz reżyser "Mowgliego" Andy Serkis stanie za kamerą kontynuacji "Venoma".
Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią. W tytułowej roli powróci oczywiści Tom Hardy. Wytwórnia Sony zaplanowała premierę filmu na październik 2020 roku.

Przeciwnikiem bohatera - kosmicznego symbiontu, którego nosicielem jest reporter Eddie Brock - będzie zapewne seryjny morderca Cletus Kasady alias Carnage. Postać Woody'ego Harrelsona została przedstawiona widzom w pierwszym filmie w scenie po napisach.


Wesley Snipes w sequelu "Księcia w Nowym Jorku"

W filmie zobaczymy również osoby, które wystąpiły w oryginalne. Do obsady dołączyli bowiem James Earl Jones (jako król Jaffe Joffer) i Paul Bates (jako Oha).
Bohaterem kontynuacji znów będzie Akeem, który powraca do Ameryki, aby odnaleźć swojego dawno niewidzianego syna, dziedzica tronu.

[Filmweb.pl]

1

@Danny Gaucho Pamiętam, że za dzieciaka ten Carnage mnie przerażał (Spiderman z FOXkids) ;d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?