La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1013 Culés

20

A Davidek Valdearenas wstawił kolejne zdjecie zwiazane z Neyem i podpisał Witam,oznaczając oficjalny profil Neymara na Instagramie. https://www.instagram.com/p/B0y88bwCZNy/

0

@Limaker https://www.instagram.com/p/Bz8Bq9LCGPk/
3 tygodnie temu wstawiał to samo - temat gorący to się promuje.

0

@Deraxium Tak, ale nie oznaczył jego profilu,a teraz to zrobił.Ma tez takie samo zdjęcie z Griezmannem,gdzie oznaczył jego profil a następnego dnia była oficjalka.Wygląda to tak jakby miał aktualnie 100% pewność ,że w najbliższych dniach dołączy do Barcy.

10

@Limaker jak czytam takie pierdoły to żałuję, że istnieje takie coś jak instagram..wróżenie transferów po zdjęciu koszulki i oznaczeniu... ja pierdziele co za czasy..Ty tak na serio tak się "jarasz" takimi rzeczami?

0

@Deraxium Bez przesady ,ale są przykłady u niego czyt: Griezmann , Firpo ,że to oznaczenie profilu ma jakieś znaczenie.

0

@Limaker albo jakby był z deczka zaburzony, ta twarz by to nawet sugerowała xD

0

@Limaker W takim razie na dniach wrzucę fote jak siedzę na kibelku z koszulką Coutinho, oznaczę go i napisze "se queda".
Będziesz wtedy w 100 % pewny, że Cou nie sprzedadzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy