- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
111 odpowiedzi
MirusAmisz
26
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
6
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
0
Rakuten Viber czy Line czy Telegram ?
(Nie whatsapp i messenger)
0
@Colon Ja zawsze będę polecał Wire. Na pewno jest lepszy od Telegrama, na którym czaty czasami się zawieszały i wiadomości się nie wczytywały. Vibera nigdy nie używałem w takim stopniu, żeby wyrobić sobie o nim jakieś zdanie
0
@Colon
Ja używam Vibera. Ale wkurza że co jakiś czas pyta o archiwizację która mam zawsze wyłączona.
0
@Pyziol a co jeszcze ciekawego ma Wire ?
0
@Colon pod iphone, ma odblokowywanie kodem/ odciskiem/ twarzą, serwery, na których trzymają dane w szwajcarii, bardzo przyjemnie (płynnie) działa, no i moja ulubiona funkcja PING :) ofc enkryptowane wiadomości, teraz na szybko sprawdziłem czym to szyfrują:
Wire provides end-to-end encryption for its instant messages. Wire's instant messages are encrypted with Proteus, a protocol that Wire Swiss developed based on the Signal Protocol. Wire's voice calls are encrypted with DTLS and SRTP,.
0
@Pyziol threema chyba podoba jest lub Signal
A dużo ludzi / znajomych to ma ?
0
@Colon Ci co nie są lemingami i coś wiedzą na tematy sieciowe i bezpieczeństwa ;) a tak na serio, miałem kumpla, z którym rozmawiałem przez telegram, to po tym jak mu poleciłem Wire, to duża część jego znajomych przeszła na to i sobie chwalą.
0
@Pyziol no wlasbie tu jest często problem - bo ludzie nie chcą opuszczać łotsapuf i messengerow
0
@Colon rozmawiam tam z ludźmi, z którymi mam o czym rozmawiać. Każdego nie przekonasz :)