La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1347 Culés

0

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-08-03/zmarl-54-letni-uczestnik-festiwalu-polandrock/ coś złego ciągnie się za Owsiakiem najpierw Adamowicz teraz dwie ofiary na najpiękniejszym festiwalu świata.

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@PeterWenkman Na jednej scenie psychopata, na drugim wydarzeniu spora(nie mówię, że wszyscy) część to zwyczajna patola.

0

@PeterWenkman ty widzę dalej na swojej krucjacie. adamowicza zabił koleś z wypranym mózgiem, który go utożsamiał z platformą, która z kolei była według niego winna temu że siedział w więzieniu. co ma do tego owsiak? co ma owsiak do śmierci dwóch ludzi z niewiadomo jakiej przyczyny?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: