La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2058 Culés

konto usunięte

19

Asap Rocky może spędzić 2 lata w więzieniu w związku z pobiciem jakiegoś natarczywego ignoranta, który wraz swoim przydupasem szukali zaczepki do amerykańskiego rapera xD Piękny kraj, gwałcą im białe kobiety wyedukowani uciekinierzy przed wojną za co dostają śmieszne kary, ale jak już o sławną gwiazdę chodzi to trzeba pokazać jaja i robić cyrk na cały świat xD

0

@Socjopata Rocky jest tylko jeden a nie jakieś podróby

konto usunięte

0

@Phatro No tak właśnie o nim pisze

6

@Socjopata
Przestań się mazać.

konto usunięte

1

@głardiola Mam tylko ubaw xD

3

@Socjopata Widzę spore braki w klasykach kina

0

@Socjopata czuje sie jak asap rocky, pale skuna wpiepszam snaki, moja dupa nie jest happy bo Twoja dupa się wciąż gapi :

konto usunięte

0

@Phatro Wcale nie wiedziałem do czego zmierzasz xD

1

@Socjopata Widać :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: