La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

0

Z całym szacunkiem do Chelsea ale wygląda mocno przeciętnie ich kadra. Ban transferowy trafił im się w najgorszym momencie. Pedro i Willian nie są już zawodnikami którzy mogliby dać powiew świeżości na skrzydłach, moim zdaniem są po prostu solidni, nic więcej. Pulisić to zagadka, nawet w BvB był rezerwowym i zatrzymał się w rozwoju jakieś dwa lata temu. Giroud i Abraham też nie są napastnikami którzy zapewnią im 20 bramek w sezonie, nie widzę tego. Mierne boki obrony i brak kreatywnego pomocnika. Jeśli Frank wywalczym jakimś cudem z nimi 4 miejsce w lidze będę mocno zdziwiony, osobiście widzę ich na 6 miejscu za City, LFC, Spurs, Arsenalem i United. Chyba, że Everton zaskoczy...

0

@messi564 Abraham na spokojnie 20 bramek może strzelić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?