La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 851 Culés

konto usunięte

6

Odchodząc od tematu Barcelony, to ciekawy jestem postawy w nadchodzącym sezonie kilku Polaków, a mianowicie Krzyśka Piątka, Szymka Żurkowskiego i Karola Świderskiego :-) Tej "trójcy" bardzo kibicuję, ale najbardziej Szymkowi. Mam nadzieję, że dla całej trójki obecne kluby, będą "trampoliną" do jeszcze lepszych klubów.

Zobaczymy za rok o tym czasie, czy choć jeden z rodaków, będzie wymieniany w prasie jako wzmocnienie Barcy... Może któryś z w/w, może inny - zobaczymy :-)

Ps. Ciekawy jestem też najbliższych 2-3 sezonów Krystiana Bielika. Mam wrażenie, że kontuzje mocno hamują jego rozwój. Jeśli do 2-3 lat nie wskoczy do 1go składu zespołów pokroju Leverkusen, Lipsk, Lazio, Roma, PSV, Lyon, to chyba większej kariery nie zrobi.

konto usunięte

2

@T_TG Karolowi powinno sie udać. A Szymkowi może być ciężko. Zobaczymy. Ja zawsze trzymam kciuki za polskich piłkarzy. Niech im się wiedzie.

1

@T_TG @Odesseiron Karol i jego PAOK trafili na Ajax. Będzie okazja żeby zabłysnąć z ciekawym i dobrym przeciwnikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?