La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2347 Culés

98

Dziś zmarł/zdechł mój pies- Bella miała 16 lat. Nie polecam nikomu takiego uczucia :/

10

@jedrek7000 Współczuję, trzymaj się. Psy to cudowne stworzenia.

6

@jedrek7000 nawet nie chce wiedziec co będzie kiedy i na mojego przyjdzie czas :( współczuje

4

@jedrek7000 Masakra, moj odszedl tez w podobnym wieku. Przyjmij wyrazy wspolczucia.

3

@jedrek7000 Trzymaj się, najważniejsze że piesek miał dom i był szczęśliwy

2

@jedrek7000 trzymaj się kolezko!

7

@jedrek7000 Mój pies też odszedł w tym roku, miał 14lat, sam mam 20 więc właściwie całe życie z nim, mega gówniane uczucie.

8

@jedrek7000 Współczuję :( nikt nie będzie lepszym ziomkiem jak własny wierny pies.

1

@jedrek7000 Moją psine musiałem uśpić w zeszłym roku, miała 15 lat. :(
Do teraz czasem o tym zapominam i otwierając dom widzę jak się zaraz będzie cieszyć.

2

@jedrek7000 jakiś czas temu zdechł mój 2 pies który od początku do końca był u mnie.. rozdrapałeś ranę teraz..

1

@jedrek7000 A pomyśleć, że mój pies ma już prawie 13 lat...

1

@jedrek7000 też przez to przechodziłem. Trzymaj się byku!

konto usunięte

2

@jedrek7000 Kolego w pełni rozumiem, ja miałem kiedyś sytuację jak moja suczka urodziła 6 małych, wszystko na kilka dni przed wigilią się działo, i niestety je wszystkie zagryzła, musieliśmy ją uśpić potem, straszne przeżycie, do dziś dzień mam łzy w oczach jak o tym mówię, a jeszcze chodziłem wtedy do szkoły, wszyscy uśmiechnięci bo wigilia klasowa a ja płakałem na korytarzu...straszne, wiem co czujesz, łączę się w bólu. Natomiast chciałbym Ci coś poradzić, innym czytającym ten komentarz też, bierz sobie innego psa jak najszybciej to możliwe, nie czekaj, nie opóźniaj tego, czas żałoby jest ważny, to trudny czas, ja z rodziną czekałem 2 lata aby wziąć nowego psa, powiem Ci że te dwa lata były bardzo trudne jak się później okazało, był ewidentny brak psa w domu, najgorszy czas w rodzinie, na każdym to się odbiło, nawet na relacjach tak mi się wydaje, kiedy po dwóch latach znowu mieliśmy psa coś zeszło, pojawiła się radość, ojciec który za psami nie przepadał teraz uwielbia obecnego psa, to był brakujący element w domu, wszyscy razem zgodnie uznaliśmy że jak ponownie będzie nam dane przeżyć śmierć psa to w ciągu kilku dni pojawi się nowy. Psy to wyjątkowe zwierzęta, bardzo kochane i potrzebne, dające dużo miłości i wsparcia, wielki mam żal że nie mogę mieć teraz u siebie w mieszkaniu żadnego psa. 3maj się!

« Powrót do wszystkich komentarzy