La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1066 Culés

0

Jest tu wielu ekspertów, więc wolę Was się poradzić niż fachowców np z Media Expert.
Poszukuję małej, niedrogiej drukarki (z WiFi) do laptopa. Będę drukować bardzo rzadko i nie musi być kolorowa.

0

@norbi77 nie wiem jakie są obecnie modele dostępne i do jakiej kwoty szukasz tej drukarki ale polecam Ci przed kupnem sprawdzić ile kosztują oryginalne kartridże. Podróbek nie polecam, któraś Ci może się udać ale najczęściej to strata pieniędzy.

1

@norbi77 ja kupiłem laserowa hp pro m15w i jestem zadowolony. Tylko trzeba mieć swój kabel jakbyś chciał na kablu

0

@norbi77 HP deskjet 2620

0

@speed1 @Lamora Tak do 400 zł. Laserowa byłaby lepsza, jeśli będę mało jej używał?

0

@speed1 Podróbki do Brothera np są rewelacyjne, sam kupuje podróbki za 20 zł od 3 lat i drukuje bez problemu jak na oryginale. Pewnie trzeba znaleźć odpowiedniego dostawce :D

0

@norbi77 Ta moja kosztowała 300 w mediaexpert czy mediamarkt nie pamiętam. Ale nie orientuje się jeszcze ile kosztuje wkład.

1

@norbi77 Staraj się unikać promocji albo zestawów coś+drukarka. Z reguły wkłady do takich drukarek kosztują 50% samej drukarki. Patrz też na to.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 92 pkt
2 maciek2164 87 pkt
3 maryjan240282 83 pkt
4 Tridente2015 83 pkt
5 KingLeonidas 83 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?