La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 954 Culés

0

Wie ktoś może czy osoba na wózku wyjdzie z Dworca Gdańsk oliwa?

24

@deyna2018 O własnych nogach nie

0

@Socjopata Są windy dla niepełnosprawnych to chyba można czy nie?

1

@deyna2018 jest winda

0

@deyna2018 winda jest i na dworcu PKP jak i SKM także spokojnie osoba na wózku zjedzie bez problemu

0

@Jaca96 Wiem ze winda jest tylko czy z Dworca wyjdzie taka osoba bo widzę na zdjęciach schody przed budynkiem czy są to stare?

0

@deyna2018 w stronę dworca faktycznie są schody ale w drugą stronę, w stronę pętli autobusowej nie ma schodów

0

@Jaca96 Dziękuję za info

0

@Jaca96 A od jakiej ulicy wtedy wyjdę w stronę pętli?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

kibice Dumy Katalonii mogli po raz pierwszy obejrzeć nową gwiazdę drużyny - Ronaldinho Gaucho w koszulce Blau i Grana. Oficjalna prezentacja Brazylijskiego magika futbolu przyciągnęła na trybuny jego nowego domu, Camp Nou aż 30 tysięcy fanów, chcących podziwiać swojego idola. Po pokazaniu kilku nieprzeciętnych tricków z piłką, El Crack Total zabrał się za rozdawanie setek autografów.

Patrick Kluivert odszedł z FC Barcelony na zasadzie wolnego transferu do Newcastle United.