La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

5

Argentyna naprawdę nieźle. Centymetry przy strzale Paredesa i ta poprzeczka Aguero. Mało trochę jest Lautaro, no i pierwszy do zmiany Acuna...
Brazylia strasznie nie mrawa. Niby próbuje narzucić swoją grę, ale kompletnie im to nie idzie. Poza bramką są wręcz momentami tlamszeni przez Argentynę. Leo dobrze, Coutinho też fajnie, słabiej Artur ale mam wrażenie, że dostał sporo wytycznych żeby pomagać Casemiro. Lo Celso za Acune i mam wrażenie, że Brazylia zdecydowanie do ogrania. I oddzielne słowo - murawa. Ależ to jest masakra. Miliony ludzi to oglądają, zawsze fajny turniej z klimatem, a w tym roku każdy mecz podobny do kopaniny z Ekstraklasy, bo murawy są w stanie fatalnym. Naprawdę nie mieli ludzi, żeby to ogarnąć? Nie mieli pieniędzy? Czy o co tam chodzi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?