La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1616 Culés

4

■neurophate

Eintracht Frankfurt byłby skłonny zapłacić €10m-12m za Marca Cucurelle, jeśli Barcelona skorzysta z opcji odkupu piłkarza z Eibaru za €4m. MD

Jeśli nie mamy zamiaru sprowadzić konkretnego, młodego LO, który nie tylko będzie statystą, a powalczy z Albą o wyjściową jedenastkę, to zdecydowałbym się zostawić Marca. Z dolną częścią tabeli spokojnie powinien sobie poradzić, a może całkiem wypali i będziemy mieli LO na lata.

1

@Gaucho Nadal jest temat Filipe Luísa jako rezerwowego więc może taki transfer z opcją "odkupienia" go za rozsądną cenę ma sens.

0

@Gaucho Mamy zbyt wieku idiotów w zarządzie by tak zrobić

konto usunięte

1

@Gaucho Myślę że jednak Barca zrobi duży krok w stronę Firpo

0

@fart oby nie wiekowy Filipe Luis, który tygodniówki też małej nie ma.

0

@Gaucho Valdek lubi mieć zabezpieczenie ;) i akurat wiekowych zawodników bardzo lubi ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?