- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 736 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 736 Culés
0
Jeśli nad polskie morze to do jakiej miejscowości? Nigdy nie byłem nad naszym morzem, w te wakacje chciałbym się wybrać a nie chcę się zawieść.
0
@Orlik00 Ja byłem w Świnoujściu i Kołobrzegu o było super tak wiec polecam
2
@Orlik00 Bardzo polecam Łebe:)
1
@Orlik00 Łeba, Mielno, Sopot, Władysławowo, Kołobrzeg.
1
@Orlik00 Najfajniejszy jest Kołobrzeg :)
0
@Michalowsky99 Kołobrzeg o matko odradzam, chyba że jedziesz odpocząć w ciszy i spokoju. O 22 wszystko pozamykane i nie ma już tam życia.
0
@kamiVeB Jeżdżę tam co roku i jak dla mnie bardzo fajne miasto. Duża plaża, są miejsca spokojne, jak i miejsca z dużą ilością knajpek i sklepów
1
@gorgota podpisuje się rękami i nogami ;)
0
@Orlik00 Ja jako przeciwniczka polskiego morza polecam Kołobrzeg i Gdańsk ale to poza sezonem :)
0
@Michalowsky99 Okej plaża ładna, ale miasto ogromne. Pełno emerytów i rencistów, mało młodzieży. Knajp jak wszędzie tylko że max 23 i wszystko zamknięte. Byłem rok temu, oglądałem mundial w barach i o 23 już wszystkich wypraszali. A na mieście osoby to na palcach dwóch rąk można policzyć. Do tego jeden słaby klub na plaży i nic więcej. Porównując na przykład takie Władysławowo do Kołobrzegu to niebo a ziemia.