La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

1

Zarąbiście młodzi grają!!

0

@jedrek7000 Zarąbiście? Typowy autobus czyli coś co kibice Barcy uwielbiają u rywala xD No ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia xD

1

@antylegionista Dziwne bo potrafimy zagrać atak pozycyjny piłkę do skrzydła świetne kontry w 90 minucie chłopaki zasuwają ile fabryka no ale zawsze znajdą się Janusze XD Polaki wygrali źle Polaki przegrali też źle :D

0

@antylegionista barcelona czy real powinni się uczyć tak bronić

0

@jedrek7000 No ja to widziałem od 60 min wyjazdy do przodu na Kownasia i stanie we własnym polu karnym w 10 osób xDD Gdybyśmy mieli większe jaja i wychodzili kontrami tak jak się powinno a nie kopało na ślepo do przodu to moglibyśmy ich dzisiaj ośmieszyć z 3-4:0... Najlepsze że jak ktoś tak z Barca gra to płacz że autobus no ale że nasi tak wygrali to inna para kaloszy xD Aż mi się teraz przypomniał ten mecz gdzie Celtic wygrał z Barca 2:1 a Barca miała 80% posiadania piłki ten płacz o autobus był epicki xD

0

@antylegionista Nie mam pojęcia co Ty wgl porównujesz :D Piłkę seniorską z u21 reprezentację z najlepszymi drużynami klubowymi XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?