La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 943 Culés

0

0

@Crack18 Reebok jak dla mnie

0

@Crack18 wszystkie tak średnio mi się podobają ale jeśli bym musiał wybierać to nr 2. Ale pamiętaj to Twoja decyzja, Tobie maja się podobać i Ty masz się dobrze czuć.

0

@Crack18 Zamiast tych ostatnich adidasa kup Adidas Stan Smith.

0

@Crack18 mam te pierwsze Reebok i to najlepsze buty jakie w życiu miałem tylko średnio się mogą sprawdzić na obecną temperaturę

0

@Crack18 Te adidasa w panterkę.

0

@Crack18 te adidasa na żywo wyglądają jak kupa, nie polecam

0

@Crack18 nike cortez

0

@Crack18 te z domodi

0

@Crack18 Kup sobie lub zaprojektuj AirMaxy, najwygodniejsze buty według mnie na świecie. Oczywiście jak na lato to z siateczką. Mają wygląd, fajnie podnoszą i bardzo wygodne są.

« Powrót do wszystkich komentarzy