La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 461 Culés

0

Jeżeli ktoś nie dba o rośliny przy drodze bocznej a one zasłaniają widok to co można zrobić? Dodam że do sytuacji stykowych w których dwa samochody zatrzymują się kilka cm przed zderzeniem dochodzi bardzo często a raz nawet była mocna stłuczka.

0

@Vhaeraun zależy kto jest administratorem tej drogi i czy np wchodzą w pas drogowy... Lub co gorsza w trójkąt widoczności, hm?

Dużo też zależy od tego czy te rośliny są na posesji czytaj wtedy odpowiada za nie właściciel nieruchomości, jeśli w pasie drogowym to tak jak wyżej napisałem - zarządca/administrator danej drogi.

0

@Edoss Na posesj w najgorszym punkcie jest łuk w lewo i to właśnie jest to pechowe miejsce.

0

@Vhaeraun ta boczna droga przylega do jakiejś wyższej kategorii? Tzn krajowej, wojewódzkiej etc? Czy po prostu jest to droga gminna?

0

@Edoss Tak przylega do drogi która prowadzi od miasta przez kilkanaście wsi i od tej drogi zaczyna się ta właśnie na której jest ten problem. Dokładnie nie wiem jak ją nazwać prowadzi do dziesięciu domów jest na niej asfalt.

0

@Vhaeraun podejrzewam, że będzie to jakaś powiatowa lub gminna... Więc w tej sprawie wg mnie - musiałbyś udać się do gminy tj. Osoba od dróg w gminie bądź do zarządu dróg powiatowych i po prostu przedstawić sprawę, a jeśli będzie potrzeba napisać wniosek o wycięcie/usunięcie argumentując - jak pisałeś wyżej - że jest to miejsce niebezpieczne i że doszło już do stłuczki w tym miejscu...

0

@Edoss Myślę że to będzie powiatowa droga albo nawet jakaś niżej

« Powrót do wszystkich komentarzy