La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

0

Cilessen i Rafinha do Valencii a do nas Rodrigo Moreno. Serio, Rodrigo nie jest wart 100M jak to wcześniej pisali i taki układ byłby fair. Znając życie pewnie przyjdzie Parejo, a ja nie jestem zwolennikiem żadnego z nich.

1

@kuz Ja stawiam że żadne Parejo i Rodrigo do nas nie zawitają, oby

konto usunięte

0

@kuz jest temat Rafinhi I Jaspera Denisa tematu nie ma i Rodrigo do nas moze zawitac Neto na 2 bramkarza

1

@kuz Rodrigo nie jest wart nie tylko ceny, a nawet tego by u nas grać. Dosadne lecz prawdziwe, IMHO.

2

@SeeleyBooth Na moje to jest typowy średniak i tyle, ale jak przeczytałem gdzieś, że chcą za niego 100M i Barca jest skłonna tyle dać to się za głowę złapałem =D Przecież to byłby rozbój w biały dzień. Grajek dla mnie nie jest nawet połowy tego wart, zwykły przeciętniak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?