La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1269 Culés

18

Problem z Griezmannem jest taki, że przychodzi kolejny zawodnik na każdą, czyli żadną pozycje, ja osobiście nie mam pojęcia gdzie Francuz będzie grał, mówi się tutaj że MOŻE grać na skrzydle tu i tam... Coutinho też może grać na skrzydle... tyle powiem. GDYBY Barca miał trenere podobnego do Guardioli (który potrafi ustawiać Bernardo na każdej pozycji, Silve i KDB w pomocy mimo że to bardzo ofensywni gracze itd i wszystko prawie zawsze funkcjonuje bo wymiennośc pozycji i wachlasz rozwiązań ofensywnych jest tam nieskończony) to jestem w stanie sobie wyobrazić Barce która gra "Freestyle" w ataku, Messi ciągle się wymienia pozycjami z Griezmannem, Gdzieś tam Dembele biega sobie raz po jedym, raz po drugim skrzydle itd, aktualnie? Widzę Griezmanna duszącego się na lewym skrzydle, Dembele duszącego się na ławce, Coutinho poza klubem. I naprawdę to nie jest kolejny komentarz anty Valverde, bo ja wiem że ten trener to nie jest amator, potrafi usatwić drużyne, wprowadza porządek etc, ale dla Barcelony, a szczególnie dla kadry której posiadamy, potrzeba "luzu", mając taki atak, potrzeba tym zawodnikom dać wolność, a Ernesto nie potrafi zbudować piłkarzy (no może obrońców jak już, Alba, Lenglet, Pique)

0

@Kacper1432 Ogólnie się zgadzam ale "a Ernesto nie potrafi zbudować piłkarzy". Arthur?

7

@parpe Arthur przyszedł i z miejsca dał nam sporą jakość, nie wiem skąd żeś w ogóle wpadł na pomysł, że Ernesto go "zbudował" xD

1

@parpe No co z nim? Nie pokazuje nic, czego nie pokazywał w Brazylii. Rozumiem, że przeskok z ligi brazylijskiej do hiszpańskiej jest ogromny, ale żeby mówić, że Arthur rozwinął się przy Valverde to też lekka przesada.

« Powrót do wszystkich komentarzy