La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

0

Pomijając fakt tradycji itd, bo według mnie koszulki z sezonu 12/13 były genialne i prezentowały się naprawdę super i chciałbym żeby coś podobnego wróciło, to te koszulki nawet nie wyglądają dobrze, mamy taką zalete że mamy super kolory klubowe, przez co większość koszulek nadrabia estetycznym kolorem (a przynajmniej ja tak uważam), dlatego nawet te poziome pasy wyglądały same w sobie ok? (No napewno nie tak źle jak te). Ta szachownica z kolei wygląda według mnie fatalnie, pewnie z czasem będzie dało się na to patrzeć- bo tak jak mówie kolory jak zwykle są fajne, ale zastanawia mnie jak to jest możliwe że taki Nike nie potrafi zrobić strojów które wyglądają estetycznie (pierwsze lepsze projekty fanowskie wyglądają lepiej), a Barca akceptuje projekty które się nikomu nie podobają, wiem że kasa decyduje, ale czy te koszulki zejdą lepiej niż te z obecnego sezonu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?