La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

konto usunięte

101

Po prostu nie wierzę, że jeszcze przez dwa sezony będzie trzeba się użerać z Polsatem. Jak pomyślę, że w Anglii sobie w studiu siedzi taki Wenger z Jose, a u nas kur... Wichniarek, Hajto, Dziekanowski i Kołtoń, którego nikt nie słucha to mnie krew zalewa. Wywiady z piłkarzami na poziomie mułu rzecznego, bo jak może sobie z tym poradzić przygotowany na szybko ekspiłkarz typu Niedzielan, o co on może pytać jak ledwo po polsku potrafi układać poprawne zdania... i to tłumaczenie na żywca przez co wychodzi "yyyy yyy aaa". Do tego ta daremna KUCHNIA MISTRZÓW XD Fani piłki muszą oglądać jak Karolina Szostak, która napisała książkę o odchudzaniu zachwyca się potrawami i jej ślinka cieknie. Potem ludzie w studiu to jedzą i oceniają. Ekstra zabawa XD Zapraszają Panasewicza, który siedzi w ciemnych okularach, bo od gorzały ma wypalone oczy i powtarza jakieś kwestie zmieniając tylko personalia. Potem analiza taktyczna wielkiego trenera Wdowczyka podejrzewanego niegdyś o korupcję czy Feddka, który jest sajko Liverpoolu XD Potem przychodzi mecz i na majku siadają tuzy komentatorstwa polskiego jak Artur "kij w pupci" Wichniarek albo Tomasz "rozjechałem babę na pasach" Hajto i co drugie słowo to "mega fajnie", a ten drugi drze się do piłkarzy. Dochodzi też Borek, którego szanuję, ale momentami za mikrofonem mnie irytuje.

0

@krzychu1526 ile w tobie jadu :3

konto usunięte

22

@Theodore_Bagwell Bo jestem Polakiem

0

@krzychu1526 trzeba było wybrać TVP. Przynajmniej na finał.

konto usunięte

1

@krzychu1526 Nie da się ukryć. Brakuje jeszcze Tomaszewskiego :) Kogo byś chciał jako komentatora ?

konto usunięte

1

@Lamora ciężko wybrać, ale Smokowski i Bożydar jako tako dają rade i mimo niechęci Borek dobrze komentuje mecze. Chyba ze jest w duecie z Hajto albo gra Real lub Barca...

konto usunięte

0

@krzychu1526 ostro, ale przyznaje ze z częścią się zgadzam. Może inaczej bym to sformułował. Niestety pieniądze to nie wszystko. Trzeba mieć ludzi. W Canal + bylo skromniej, ale merytorycznie mistrzostwo świata. Wymeczymy się ale może, największe rozgrywki piłki klubowej wrócą na swoje miejsce.

konto usunięte

0

@krzychu1526 Haha, to prawda. Ja bym chciał Laskowskiego i Wolskiego.

2

@krzychu1526 Borek dobrze potrafi komentować mecze, te Realu czy Barcy również. W duecie z Kołtoniem obu dobrze się słuchało. Bardzo fajnie komentował i komentuje Jacek Laskowski. Podoliński w odróżnieniu do eks piłkarzy jest zawsze przygotowany merytorycznie i nie czuć u niego stronniczości. Hajto jako komentator to żart. Język polski płacze, gdy on komentuje. Wichniarek jest sztywny i stronniczy. Jego komentarz podczas meczów Barcy z Liverpoolem, to karykatura komentatora.

0

@krzychu1526 stać ich było to kupili prawa, to biznes. Zapłacili i emitują jak chcą a Ty nie musisz tego oglądać. Ja mecz oglądam dla meczu a nie ekspertz. Nie potrzebuje.dobrego komentarza by dojść do wniosku jak przebiega mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?