- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1598 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1598 Culés
101
Po prostu nie wierzę, że jeszcze przez dwa sezony będzie trzeba się użerać z Polsatem. Jak pomyślę, że w Anglii sobie w studiu siedzi taki Wenger z Jose, a u nas kur... Wichniarek, Hajto, Dziekanowski i Kołtoń, którego nikt nie słucha to mnie krew zalewa. Wywiady z piłkarzami na poziomie mułu rzecznego, bo jak może sobie z tym poradzić przygotowany na szybko ekspiłkarz typu Niedzielan, o co on może pytać jak ledwo po polsku potrafi układać poprawne zdania... i to tłumaczenie na żywca przez co wychodzi "yyyy yyy aaa". Do tego ta daremna KUCHNIA MISTRZÓW XD Fani piłki muszą oglądać jak Karolina Szostak, która napisała książkę o odchudzaniu zachwyca się potrawami i jej ślinka cieknie. Potem ludzie w studiu to jedzą i oceniają. Ekstra zabawa XD Zapraszają Panasewicza, który siedzi w ciemnych okularach, bo od gorzały ma wypalone oczy i powtarza jakieś kwestie zmieniając tylko personalia. Potem analiza taktyczna wielkiego trenera Wdowczyka podejrzewanego niegdyś o korupcję czy Feddka, który jest sajko Liverpoolu XD Potem przychodzi mecz i na majku siadają tuzy komentatorstwa polskiego jak Artur "kij w pupci" Wichniarek albo Tomasz "rozjechałem babę na pasach" Hajto i co drugie słowo to "mega fajnie", a ten drugi drze się do piłkarzy. Dochodzi też Borek, którego szanuję, ale momentami za mikrofonem mnie irytuje.
0
@krzychu1526 ile w tobie jadu :3
22
@Theodore_Bagwell Bo jestem Polakiem
0
@krzychu1526 trzeba było wybrać TVP. Przynajmniej na finał.
1
@krzychu1526 Nie da się ukryć. Brakuje jeszcze Tomaszewskiego :) Kogo byś chciał jako komentatora ?
1
@Lamora ciężko wybrać, ale Smokowski i Bożydar jako tako dają rade i mimo niechęci Borek dobrze komentuje mecze. Chyba ze jest w duecie z Hajto albo gra Real lub Barca...
0
@krzychu1526 ostro, ale przyznaje ze z częścią się zgadzam. Może inaczej bym to sformułował. Niestety pieniądze to nie wszystko. Trzeba mieć ludzi. W Canal + bylo skromniej, ale merytorycznie mistrzostwo świata. Wymeczymy się ale może, największe rozgrywki piłki klubowej wrócą na swoje miejsce.
0
@krzychu1526 Haha, to prawda. Ja bym chciał Laskowskiego i Wolskiego.
2
@krzychu1526 Borek dobrze potrafi komentować mecze, te Realu czy Barcy również. W duecie z Kołtoniem obu dobrze się słuchało. Bardzo fajnie komentował i komentuje Jacek Laskowski. Podoliński w odróżnieniu do eks piłkarzy jest zawsze przygotowany merytorycznie i nie czuć u niego stronniczości. Hajto jako komentator to żart. Język polski płacze, gdy on komentuje. Wichniarek jest sztywny i stronniczy. Jego komentarz podczas meczów Barcy z Liverpoolem, to karykatura komentatora.
0
@krzychu1526 stać ich było to kupili prawa, to biznes. Zapłacili i emitują jak chcą a Ty nie musisz tego oglądać. Ja mecz oglądam dla meczu a nie ekspertz. Nie potrzebuje.dobrego komentarza by dojść do wniosku jak przebiega mecz.