La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1428 Culés

0

Uczył się ktoś z was szybkiego czytania?

0

@highway ja nie musiałem, szybko czytam od dzieciaka ;)

0

@highway To tego się trzeba uczyć?

konto usunięte

25

@highway uczyłem się jak chodziłem do gimnazjum jakieś 10lat temu i widać było roznice. Głównie polegało to na powiększaniu pola widzenia patrząc się w jedno miejsce.
A Panowie wyżej to chyba nie mają pojecia o co chodzi xd

0

@AboveYou Ja się nie uczyłem, ale wiem, że polega to na czytaniu jedynie wzrokiem przez powiększenie tak jak mówisz pola widzenia i czytania całej linijki jednym spojrzeniem.
Aczkolwiek ja miałbym z tym problem, ponieważ czytając zawsze w myślach sobie "mówię" to co czytam - musiałbym się tego pozbyć, ale jest to mimowolne.

0

@AboveYou @TheNekro94 Z czego się uczyliście, czy efekty rzeczywiście były tak ogromne jak niektórzy piszą?

konto usunięte

0

@highway dostałem na start kilkanaście specjalnych książek z ćwiczeniami/tekstami itd. Dodatkowo raz na jakiś czas specjalne zajęcia. Jak się przylozysz i nie odpuścisz wczesnie to zobaczysz już na początku ogromne efekty, które i tak będą znikome przy tym co możesz osiągnąć na przekroju roku/kilku lat.
To też super rozwija mozg, niw będę się rozpisywać na telefonie xd

« Powrót do wszystkich komentarzy