La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

0

Jak ja szanuje tego Cecha.. pamietam jak grał w Chelsea i był po prostu kierowcą tego autobusu. Wspaniały piłkarz. 

konto usunięte

0

Jednak u mnie ma minusa ze poszedl do Arsenalu bedac tak wazna osoba w Chelsea.

0

@AboveYou a u mnie wręcz przeciwnie. Tymbardziej, że klub mu powiedział, że w 1 składzie grać nie będzie. Tak samo Lampard jak odszedł do City. Na pewno wolałby frac przeciwko innej drużynie. To misi być dla niego bardzo trudne. Gdyby na Chelsea się wypiął to ok ale on podobno po karierze ma mieć w Chelsea jakiś wpływ, wiec nadal się utożsamia z klubem, w którym jest legenda. Nie wypiął się na kasę, nie olał tylko chciał grać.

0

@AboveYou On nigdy nie deklarował miłości do Chelsea ( jak Cesc do Arsenalu) i zawsze był skromny i nie gwiazdorzył. Według mnie należy mu się szacunek za całą karierę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?