La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

6

Głównym powodem degrengolady klubu nie jest trener, lecz zarząd. Pisałem o tym tuż przed głosowaniem nt. wotum, pisałem kilka dni temu i dzisiaj to potwierdza się z doniesień medialnych. Bartomeu podniósł nasz klub pod względem finansowo-biznesowym. Niestety pod względem sportowym wygląda to coraz gorzej i przede wszystkim TOŻSAMOŚCIOWYM jesteśmy prawie na dnie.

konto usunięte

0

@Jack Sparrow Najpierw doinformuj się ,że z Barto co roku klub wygrywa trofea. Także tą twoją teze można miedzy bajki włożyć. p.s ty chyba dna nie wdziałeś ,że tak histeryzujesz. 

0

@MarioVeB! Liczby mało mówią o sytuacji sportowej(mam na myśli kadrę i jej przyszłość) i tożsamościowej. Trzon zespołu stanowi ten sam skład co za Rosella. Także doinformuj się w sytuacji klubowej. Możesz cieszyć się z dzisiejszego mistrzostwa. Ale jutro i w najbliższych dwóch latach klub może popaść w potężne tarapaty finansowe m.in. przez beznadziejną politykę kadrową.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?