La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

0

Skoro Valverde zostaje, to trzeba mu dać ten minimalny kredyt zaufania (ale tym razem nie będę taki naiwny jak rok temu).Chce wierzyć, że będzie lepiej, że taki Puig, Alena i Wague dostaną tych 10-15 meczów w pierwszym składzie, że będzie potrafił z Coutinho wyciągnąć maksa, że Rakitic i Busquets nie będą grali 90% spotkań w 1 składzie, że De Jong z Arturem będą grali w podstawie częściej od wyżej wspomnianej dwójki. Mam nadzieję, że Messi nie będzie jedynym sposobem na nasze zwycięstwa, on ma być jedynie elementem dopelniajacym dobrze funkcjonującej maszyny a nie być całą maszyną. A będzie to ciężki sezon, bo w tym roku Real wydaje się, że będzie bardzo silny i glodny sukcesu. 

konto usunięte

0

@D10SLEO Mi jest cholernie ciężko wierzyć w jakiekolwiek zmiany :/

konto usunięte

0

@D10SLEO Nie wiem czy jest sens, w ogóle w to dawać jakąkolwiek wiarę. Miało być tak i w tym sezonie i co wyszło to wyszło, a zaraz jeszcze chłop ściągnie do klubu trzeciego ulubieńca i będziemy grać Rakieta-Busi-Parejo.... Jeżeli Real zrobi to co zapowiada, a jak na razie idą w dobrym kierunku to i nawet mistrz będzie wyzwaniem może nie do przeskoczenia. On się jednak nie uczy...

0

@Ziettol do trzech razy sztuka;d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?