La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2506 Culés

0

No to Malcom niech zwija bagaż. 

0

@D10SLEO i koniecznie razem z Semedo :)

konto usunięte

0

@Azi Semedo by zostawił ,ale Malcom niech robi co chce

0

@MarioVeB! Semedo to ja bym wymienił nawet na Douglasa czy Wawrzyniaka. Nawet Rasiak. Wague wchodzi do drużyny i dla pana truchcika musi zabraknąć miejsca. To co on odwalił w finale PK to przechodzi ludzkie pojęcie.

konto usunięte

0

@Azi Może jestem naiwny ,ale myśle ,że z Semedo da jeszcze zrobić gracza na Barcelone, a jak nie to niech gra wyżej jak malcom ,bo technikę od niego ma lepsza.

1

@MarioVeB! 82 mecze rozegrane. Dwie asysty. Jak nie kumał o co chodzi w tej grze tak nadal nie kuma. Może w Benfice dawał radę ale tam mu powiedzieli "Run Semedo Run!" to biegał. U nas bieganie bez głowy daje tylko taki efekt jak widzieliśmy w parę dni temu: bieganie w przeciwną stronę niż leci piłka albo truchtanie za rywalem wchodzącym w nasze pole karne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?