La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

1

Jedyne co mi się w tym wszystkim nie podoba to taki nastrój niepewnośći który idzie z klubu, ciągle informacje że się zastanawiają, że rozważają, że ktoś jest za, ktoś jest przeciw. Ciężko będzie w takich warunkach dokonać tej przebudowy, biorąc pod uwagę to że jak widać nie wszysycy tam wiedzą czego chcą, jak przyjdzie Martinez to dla mnie tylko i wyłącznie z Henrym, dobrze jeśli będzie w szatni taki autorytet, coś w stylu Zidane w Realu, A co do zmian personalnych to mówie- nie ma według mnie co szaleć bo taka seria spontanicznych decyzji może dać nie najlepsze skutki. Do Barcy: Bramkarz, De Ligt, Griezmann  (lub klasowy napastnik) i jaki LO, z Barcy (poza Gomesami i resztą co wiemy że odejdą), Rakitić, Todibo na wypożyczenie i tyle- Moje zdanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?