La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

1

Wszystkiego Najlepszego Mamusiu! :)

konto usunięte

1

@Kapitan hawk Dziękuje syneczku 

0

@Kapitan hawk Przecież ty jesteś Mamuśką :P

0

@tadzik447 Rozwiń swoją myśl :)

0

@Kapitan hawk https://www.fcbarca.com/user/Kapitan hawk" class="author__name">Kapitan hawk 13 godzin temu "Spieprzyliście nam Dzień Matki" (?);)
"Nam"? :D

0

@tadzik447 Boże, serio??? :D

1

@Kapitan hawk Suchar z rana jak śmietana :P

0

@tadzik447 Dobra, trzeba łopatologicznie widzę :DPrzywoływany przez ciebie, mój komentarz - zawarty jest w cudzysłowie. Zatem wskazuje to na cytat. I ów komentarz jest parafrazą (uwaga, trudne słowo) słynnego tytułu newsa z notatnika - po El Clasico, w którym to na Bernabeu, Barca wygrała 3:0 a mecz odbył się na dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia.
Ps. Nam - ponieważ My również chcemy świętować, cieszyć się z Naszymi Mamami w ich Święto. Barca trochę to zepsuła...Ale gratuluję interpretacji :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?