La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1455 Culés

0

Ktoś mi powie o co chodzi z umniejszaniem Barcelonie Mistrza Hiszpanii? Ćwiąkała oraz inni twierdzą ,że zdobycie 87 pkt pokazuje jaki był poziom w lidze ,że tyle wystarczyło na zdobycie Mistrza. Co z tego ,że zdobyliśmy 87 pkt, Real 2 lata temu zdobywając mistrza zdobył o 3 punkty czyli  90 pkt.
Inną kwestią jest to ,że po pokonaniu Atletico Madryt na Camp Nou, Barcelona spuściła z tonu na rzecz LM. Mogliśmy wystawiać najlepszy skład i dobić do 90+ ale przy ewentualnym odpadnięciu z LM spadła by fala krytyki dlaczego pilkarze nie dostają odpoczynku.
Cóż mieliśmy w tym sezonie wszystko. Liga z ogromnym zapasem punktowym, finał pucharu króla i odpoczynek przed meczami półfinałowymi w LM.
Miał być tryplet no ale się wszystko zesr*ało 7 Maja 

1

@Orłoś  Ta Liga w tym sezonie była słaba. Nasz największy rywal mógł przegrać z każdym,  a Atletico w swoim stylu wygrywało na styku lub remisowało. W tym sezonie dla Barceleony Liga była najłatwiejsza do zdobycia od lat. 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?