La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

30

Może jestem bardzo nielicznych tu ludzi ale Coutinho jak dla mnie musi zostać. Lubię chłopaka i wiem  że jeszcze udowodni nie raz swoją wartość. Vamos Coutinho Vamos Barca 

2

@damian16161212 Miał już dużo czasu pora odejść

0

@Szymoxn20 jak chcesz to odejdź jeżeli dla cb półtora roku to dużo. 

0

@damian16161212  A półtora roku to mało?

2

@gorgota Ale wiesz że on gra słabo od jakichś 7 miesięcy a nie całe 1.5 roku?

0

@damian16161212 ja to jestem w szoku jakim Klopp jest dobrym trenerem że potrafił tak przykryć słabości zawodnika dla którego oglądałem 2 lata LFC marząc żeby przyszedł do FCB.

2

@gorgota ku*** pół sezonu grał tylko trochę sama liga tylko ten sezon mu nie poszedł jeśli wy chcecie sprzedawać piłkarzy po sezonie który nie był jego to szkoda gadać. Ja wierzę że następny sezon będzie jego sezonem. 

0

@damian16161212 jeśli w jego miejsce nie ma przyjść ktos lepszy - czytaj - Przychodzi ktoś z rzeczywistego topu wnoszący poziom z miejsca - to nie ma sensu się pozbywać Coutinho, nawet jeśli idzie na nim jeszcze zarobić. Piłkarzom trzeba dawać rzeczywiste wsparcie i zaufanie, tym bardziej piłkarzom o takich umiejętnościach. Nigdy nie zbudujemy porządnej paki pozbywajac się każdego po dwóch sezonach 

0

@damian16161212 bo tutaj sie liczy efekt od zaraz, a nie czekanie jak z gomesami i turanami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?