La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1210 Culés

4

Co się nie wejdzie teraz na forum to pojawiają się tyrady moralizatorskie, jakieś wywody. Przestańcie pisać już kto jakim powinien być kibicem bo niektórzy to już naprawdę odplywaja. 

13

@Drozdu7 No tak, bo wszyscy mają robić to co tobie się podoba. Od tego przecież jest La Rambla by przedstawiać swój punkt widzenia.

1

@Drozdu7 No właśnie, niektórzy odplywaja i trzeba ich z powrotem na brzeg sciagnac. 

0

@dontripe A ja jestem po środku. Mnie bawią moralizatorzy i ci co chcą porażek klubu,  żeby tylko zwolnić trenera. Może być tak. Przegrywamy trener zostaje, wygrywamy i zostaje. 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 nghrdr 56 pkt
2 adrdec11 51 pkt
3 Lisek 50 pkt
4 andrzejol 50 pkt
5 RonMes10 50 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?